.

Adopce na dálku

Pokud máte rádi pejsky a nemůžete je mít doma ale i tak by jste rádi udělali nějakému radost, pohladili ho, dopřáli mu většiho pohodlí, vyvenčili ho, strávili s ním pár hezkých chvílí, finančně ho podpořili. Právě pro vás jsme připravili Adopci na dálku. Jedná se o pár našich pejsků, kteří u nás z jakéhokoliv důvodu musejí dožít. Někteří ze zdravotních důvodů, někteří už nemají důvěru a zvykli si unas, u některých rozhoduje věk.

Adopce na dálku, funguje tak, že si vyberete pejska, kterého budete chtít adoptovat. Kontaktujete nás na našem emailu uvedeném v kontaktech. Uvedete jen své iniciály a způsob druhu adopce ( finanční podpora, krmení, ...). Takto kvůli tomu, že u každého adoptovaného pejska budou uvedeni adoptivní rodiče :o) Po tom až si vyberete pejska, Vám jednou měsíčně přídou informace, fotky Vámi adoptovaného pejska. Každý pejsek má svůj email, ze kterého Vám informace budou chodit :o)

 Pokud zvolíte finanćní podporu při zasílání financí, uvědte do poznámky na výpisu jméno pejska. Finanční podpora se zasílá na účet uvedený v odkazu podpořte nás ! Je možno na naši adresu zaslat krmení, dobroty atd. Nebo je možné osobní předání.

Po tel. domluvě je možné přijet pejska navštívit, vyvenčit či vzít si na víkend domů. To vše pouze po řádné domluvě !!!

Vaší pomoci si velice vážíme !

Jmenuji se E.T, jsem v útulku od 1. 6. 2007 byl jsem nalezen v Oseku. Jsem kříženec naháče a otec neznámý. :o) V útulku bydlím v kotci s Míšou a jsme dobří kamarádi. Vždy když jsme venčeni moc si to užíváme. V útulku se mám dobře ale nejsem zrovna nejhezčí pejsek takže po mě lidi nikdy moc nekoukali. A proto se mi útulek stal domovem. Denně také potřebuji namáčené krmení, protože můj chrup není uplně v pořádku. Časem budu potřebovat také operaci obou očí.

 Pokud si mě adoptujete, Vaše jméno bude u mých fotek umístěno, mám svůj email, ze kterého Vám budou chodit jednou měsíčně informace o mě + fotky. Je také možné mě přijet navštívit, dovést mi něco na zub, pohladit mě ( za každé pohlazení jsem moc vďěčný:o) ), je možnost si mě odvest i na víkend ale to vše po telefonické domluvě.

Váš finanční příspěvek mi bude sloužit ke koupi stravy, léčbě, k důstojnému dožití.